Kategorie

Informacja

Wyprawka dla dziecka

Wyprawka dla dziecka

Przygotowanie wyprawki dla dziecka to bardzo ważny moment dla każdej mamy. Kiedy zbliża się TEN dzień, warto mieć wszystko gotowe, tak aby spokojnie móc cieszyć się pierwszymi chwilami macierzyństwa. Co w takim razie będzie potrzebne dziecku zaraz po urodzeniu? O czym warto pamiętać?

Oczywiście pieluszki. Nie tylko pampersy, ale również pieluszki tetrowe czy bambusowe. Są bardzo przydatne w szpitalu oraz w późniejszym czasie. Warto mieć na zapas kilka/kilkanaście takich pieluszek.

Ręczniki, czapeczki, skarpetki oraz nieocenione rękawiczki niedrapki.

Body na krótki oraz długi rękaw – naturalnie wybór zależy od pory roku.

Pajacyki, śpioszki i kaftaniki. Mogą być stosowane zamiennie, wszystko pozostaje decyzją mamusi w czym chce widzieć swoje maleństwo oraz co będzie najwygodniejsze.

Kombinezon na wyjście ze szpitala. To będzie pierwszy raz kiedy dziecko będzie na zewnątrz, pod żadnym pozorem nie może zmarznąć.

Kocyk, śpiworek, rożek, otulacz. Po przyjściu na świat, dzieci lubią mieć warunki takie jak
w brzuchu mamy, dlatego ciepłe i miekkie kocyki czy otulacze przydadzą się na 100%.

Kolejnym elementem, o którym trzeba pamiętać to kosmetyki oraz akcesoria dla niemowląt.

Delikatne chusteczki, płatki kosmetyczne, myjka i płyn do kąpieli z emolientami, chroniący wrażliwą skrórę dziecka oraz maści muszą się znaleźć w każdej wyprawce.

Warto również zaopatrzyć się w smoczki i butelki. Obecnie na rynku dostępne są zarówno smoczki uspokajające jak i smoczki ortodontyczne. Natomiast producenci butelek, dbając o brzuszki małych pociech oferują m.in. butelki antykolkowe.

Do w pełni przygotowanej wyprawki brakuje jeszcze aspiratora do małych nosków, nożyczek lub cążków do paznokci oraz mięciutkiej szczoteczki do włosków.

Wszystkie produkty niezbędne do przygotowania wyprawki dla maluszka znajdują się w naszej ofercie na stronie wyprawkowo.com.

Zapraszamy!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code