Kategorie

Informacja

Pierwsze ubranko dla niemowlaka

Pierwsze ubranko dla niemowlaka

Spodziewając się dziecka, każda mamusia chce, aby pierwsze ubranko, które będzie miał na sobie jej maluszek po urodzeniu, było wyjątkowe. Na co tak na prawdę warto zwrócić uwagę?

Przede wszystkim ubranko musi być wygodne. Nie tylko dla dziecka, ale również dla mamy. Mówimy tutaj o wygodzie w zakładaniu i zdejmowaniu ponieważ będąc w szpitalu, dzieci są wielokrotnie badane.

Mamusie, które nie mają wprawy, na pewno docenią body kopertowe, zapinane na napki. Wygodne również będą pajacyki rozpinane aż do nogawek. Ciuszki, które trzeba zakładać przez głowę można zostawić na powrót do domu, gdy rzadziej trzeba będzie je zdejmować.

Na początku świetnie sprawdzą się również kopertowe kaftaniki i śpioszki z napkami rozpinane
w kroku.

Warto także pamiętać, aby ciuszki były wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dla delikatnej skóry dziecka, która powinna być chroniona, najbardziej odpowiednim materiałem będzie bawełna.

Materiał z jakiego wykonane są czapeczki, rękawiczki niedrapki oraz skarpetki jest równie ważny. W tym przypadku najlepszym wyborem będą również produkty z bawełny.

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie niezbędne części dziecięcej garderoby w najwyższej jakości, pochodzące od polskich producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów na wyprawkowo.com.

Zapraszamy!  

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code