Kategorie

Informacja

Pierwsze ubranka - jaki rozmiar?

Pierwsze ubranka - jaki rozmiar?

Na pewno wielu młodych rodziców zastanawia się jaki rozmiar ubranek kupić do szpitalnej wyprawki. Czym się kierować przy wyborze pierwszych ciuszków, aby nie były zbyt małe lub zbyt duże?

Najważniejsze jest, aby podejść do tematu racjonalnie i na spokojnie. Istnieją dwa popularne czynniki, dzięki którym można starać się oszacować wielkość dziecka. Jest to przede wszystkim pomiar dziecka podczas USG oraz analiza naszego wzrostu i partnera. Jeśli więc przyszli rodzice są dość przeciętnego wzrostu to raczej dziecko nie urodzi się bardzo duże. Gdy jesteśmy wysocy lub chociażby jedno z rodziców takie jest, to można przypuszczać, że nasze dziecko urodzi się trochę większe. Powinniśmy jednak kierować się własną intuicją i zdrowym rozsądkiem bo maleństwa potrwafią szasem płatać figle.

Najbezpieczniej zaopatrzyć się w niewielką ilość ubranek w rozmiarze 56 i w rozmiarze 62.

Możemy wtedy mieć pewność, że dziecko będzie miało niezbyt dużo luzu w rozmiarze 56
i odwrotnie, że gdy urodzi się duże nie będzie miało za ciasno i niewygodnie w 62.

Jeśli spodziewamy się, że dostaniemy od najbliższych ubranka dziecięce, warto wspomnieć, że lepsze są ciuszki większe niż mniejsze, więc rozmiar 62 na pewno się przyda – jeśli nie od razu to po kilku miesiącach.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz ich rodzin, przygotowaliśmy bogatą ofertę ubranek dziecięcych już od rozmiaru 56 a pełne komplety wyprawkowe w rozmiarze 62.

Ubranka są polskiej produkcji z najwyższej jakości bawełny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyprawkowo.com

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code